položek:cena:0,00 
  • Zobrazit

Obchodní podmínky

Vážení zákazníci, pokud nakupujete v našem internetovém obchodě www.korda-rp.cz, který provozuje firmy Rybářské potřeby Korda s.r.o., Holečkova 789/49, 15000 Praha5, IČ: 04606434 s provozovnou na adrese Trousilova 1065/6, 182 00 Praha 8 – Kobylisy, tak seznamte se prosím s naším nákupním řádem. Prodávající je plátcem DPH.
Úvodní ustanovení
Tyto podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.korda-rp.cz, následující podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).
Objednávka a uzavření kupní smlouvy
Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.korda-rp.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení převzetí objednávky. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářů předepsaných údajů a náležitostí.
  
Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři na www.korda-rp.cz nebo v prodejně Rybářské potřeby Korda s.r.o., Trousilova 1065/6, 182 00 Praha 8 - Kobylisy. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím. Vyplnění registračního formuláře, či závazné objednávky, v rámci internetového obchodu www.korda-rp.cz  kupující dává souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech.
U objednávek přijatých v jiné měně, nežli v české koruně je stanoven přepočet dle kurzu české národní banky , zákazníkovi je účtován kurz dle ČNB který je aktuální ke dni převzetí zásilky od dopravce.
Vyhrazujeme si právo na změnu modelů, typů a příchutí výrobků dodávaných k produktům ZDARMA. Například se jedná se o NAVIJÁKY, které jsou k prutu zdarma (Prut + Naviják ZDARMA ), nebo příchutě u krmení ZDARMA a další.
Platební podmínky
Dobírka - při převzetí zboží od přepravní služby České pošty nebo DPD.
Hotově na pobočce – při osobním odběru v prodejně rybářských potřeb Rybářské potřeby Korda s.r.o., Trousilova 1065/6, 182 00 Praha 8 - Kobylisy.
Platba převodním příkazem – na účet firmy Rybářské potřeby Korda s.r.o., číslo 4073952369/0800 u České spořitelny.
Přepočty do cizí měny
Přepočet do cizí měny je pouze informativní. Zákazníkovi je účtován kurz dle ČNB, který je aktuální ke dni převzetí zásilky od dopravce.
  
Dodací podmínky
Zboží lze zaslat na Dobírku, popřípadě jej lze osobně vyzvednout v prodejně Rybářské potřeby Korda s.r.o., Trousilova 1065/6, 182 00 Praha 8 - Kobylisy. Při osobním vyzvednutí na prodejně VYČKEJTE AŽ BUDETE TELEFONICKY VYZVÁNI.
Dodací lhůta
Zboží expedujeme obvykle následující pracovní den po obdržení objednávky, v některých případech se může dodací doba prodloužit. Pokud Vám zboží nebude doručeno do 5 pracovních dnů a nedostanete od nás žádnou zprávu ( sms nebo e-mail ), kontaktujte nás prosím na tel. 774004970, zřejmě jsme Vaši objednávku neobdrželi. Pokud se stane, že některé zboží nebude skladem, určitě Vás budeme kontaktovat a to telefonicky, e-mailem nebo sms zprávou.
Doprava
Zboží zasíláme přepravní společností DPD ( popřípadě PPL , Českou poštou ) po celé České republice. Poštovné je 150,-Kč (+ platné DPH) po České republice pří celkové ceně objednávky do 999,–Kč. Nad 1000,-Kč je poštovné ZDARMA.
Reklamace
Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem platným v ČR. Zboží lze reklamovat u provozovatele, na adrese Rybářské potřeby Korda s.r.o., Trousilova 1065/6, 182 00 Praha 8 - Kobylisy, kam ho zašlete s kopií nákupního dokladu, s popisem závady a Vaším kontaktním telefonním číslem. Je nutné zboží zaslat ve stavu v jakém jste ho koupili, to znamená například u navijáku – včetně náhradní cívky a bez vlasce ( pokud nebyl součástí zakoupeného zboží ). V opačném případě riskujete ztrátu , nebo poškození vlasce.
Dále můžete zboží reklamovat v prodejně Rybářské potřeby Korda s.r.o., Trousilova 1065/6, 182 00 Praha 8 - Kobylisy.
Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)
Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku (zákon č.367/2000 Sb.) odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Ke zboží přiloží písemnou žádost o odstoupení od kupní smlouvy, doklad o nákupu, iniciály kupujícího a číslo účtu, na který bude finanční obnos vrácen. Po obdržení vráceného zboží prodávající zboží zkontroluje. Poté vrátí kupujícímu odpovídající částku za zboží. Při vrácení zboží si můžete vybrat způsob vrácení peněz:
·         buď převodem na účet (trvá do 10-ti pracovních dnů),
·         poštovní poukázkou (trvá do 10-ti pracovních týdnů).
V žádném případě neposílejte zboží na dobírku.
  
Práva a povinnosti prodávajícího
Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který mu kupující sdělí při potvrzení objednávky. Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné. Prodávající má povinnost vymazat registrovaného zákazníka z databáze v případě, že o to zákazník písemně požádá.
Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
Prodávající má právo od kupní smlouvy odstoupit (závazné objednávky), stane-li se plnění nemožným, nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 30 dnů od doručení písemného odstoupení od smlouvy.
  
Práva a povinnosti kupujícího
Kupující je povinen uvést kontaktní telefon, správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží doručeno.
Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.
Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14ti dnů od doručení, viz. Obchodní podmínky.
Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, požádá-li o to písemnou formou. Prodávající se tímto zavazuje nejpozději do 3 dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o kupujícím z databáze vymazat.
Ochrana osobních dat
  
Internetový obchod www.korda-rp.cz , který provozuje firma Rybářské potřeby Korda s.r.o.  podle zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovává osobní data a uchovává je v marketingové databázi firmy. Zpracované údaje jsou plně chráněny před zneužitím a nebudou poskytnuty třetím stranám, kromě těch které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (banky, pošta či speditér a pod.), a to, pouze v nutném rozsahu.
Kupující – odběratel dává odesláním své objednávky souhlas provozovateli internetového obchodu Rybářské potřeby Korda s.r.o. k jejich zpracování a využití pouze pro potřebu obchodního vztahu mezi nimi.
 
Závěrečná ustanovení
Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně poštovného uvedenou v katalogu internetového obchodu www.korda-rp.cz, nebylo-li v konkrétním případě dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vá­zán.
Účastníci se výslovně ve smyslu ustanovení §262, odst. 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ustanovením §409 a následujících.

KATEGORIE

 
 
Platební metody
Nejprodávanější

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu
Rybářské potřeby Korda Vám nabízejí široký sortiment rybářských potřeb za zajímavé ceny, rybářské potřeby v akci, výprodej rybářských potřeb a novinky. 

JavaScript musí být povolen